Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Sigma Teknoloji 2010 yılında kişisel ve kurumsal bilgi teknolojileri alanında hizmet vermek amacı ile kurulan bir teknoloji şirketidir. Kuruluşundan bugüne kadar hizmet verdiği tüm kurum ve kuruluşlar için gerçek anlamda bir “Çözüm Ortağı” olmayı hedeflemiştir.
Bunu başarmak için de çalışma ilkelerini; Çözüm Odaklılık, Kazan-Kazan Stratejisi ve Uzun Vadeli İş İlişkileri üzerine inşa etmiştir.
Üretilen çözümlerin ihtiyacı tam olarak karşılayan, modern teknolojinin sağladığı tüm olanaklardan yararlanan, ölçeklenebilir, güncellenebilir ve kaliteli çözümler olması ne kadar önemliyse, çözüme ulaşmak için yaşanan süreçte ortaya konulan ve sürekli artan bilgi birikimi de, müşterilere karşı gösterilen kurumsal yaklaşım ve profesyonellik de o kadar önemlidir.

Firmamız müşterilerine verdiği tüm hizmetlerin her aşamasında müşterilerini haberdar etmektedir. Projeler geliştirirken müşterilerimizin marka değerini göz ardı etmeden projeler geliştiriyoruz. Sigma Teknoloji olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Kurumsal ve bireysel IT çözümlerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Kreatif ve yeniliklere açık projeler çağın gereklerine uyum sağlıyoruz.

Belli kalıplarla, sınırları çizilmiş ürünleri proje ve ihtiyaçlara uyarlamak yerine, müşterilerimize özel çözümlerle, müşterimize özel üretim yapabilme imkânı sunabilmekteyiz. Bu sayede teknolojiyi kişiselleştirip, teknolojinin size ayak uydurmasına olanak sağlayabilmekteyiz.

Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimizin kolay ulaşabildiği, hızlı dönüş sağlayabildiği ve en önemlisi memnun ayrıldığı bir yapı üzerinde ilerlemeyi en önemli vazifemiz olarak görüyoruz. Bu çerçevede projenin oluşmasından entegrasyonuna ve devreye alınmasına kadar yardımcı olup müşterilerimizin her zaman yanında yer almaya özen gösteriyoruz.

Sizlerin desteği ile sürekli büyümeye devam eden Sigma Teknoloji bu başarısını verdiği hizmetlerle pekiştirip, bulunduğu pazarda en büyük oyuncular arasındaki payını daha da arttıracaktır.

MENÜYÜ KAPAT