Sophos Xstream Koruması

Sophos Firewall güçlü koruma ve performansı ile tehditleri eş zamanlı tespit ederek engeller.

sophos güvenlik duvarı

Teknoloji dünyasının artarak karmaşıklaşan güvenlik tehditlerini Sophos Firewall`un merkezi ve entegre yönetim çözümleri sayesinde yönetmek , müdahale etmek ve raporlamak artık çok kolay.

Sophos Firewall  bilinmeyen tehditlere ve siber güvenlik olaylarına karşı otomatik savunma yaparak engeller ve güçlü raporlama özelliği sayesinde güvenlik seviyenizi bir adım öne taşır.

Güncellenen yeni XGS serisi ile birlikte daha az kaynak kullanarak daha yüksek performans sağlar ayrıca yenilenen arayüzü sayesinde tüm alt yapınızı yönetebilmeniz için merkezi bir yapı sunar.

 

Sophos Xstream ile Üstün Koruma İçin Tek Bir Paket

 

Deep Packet Inspection

Süreci yavaşlatan bir proxy olmadan verilerinizi taramak için yüksek hızlı bir derin paket inceleme (DPI) motoru sayesinde bilinmeyen tehditlere karşı koruma sağlar. Yeni nesil IPS, web ve uygulama denetimi ile derin öğrenme özellikleri sayesinde fidye ve kötü amaçlı yazılımları eş zamanlı tesipt eder ve durdurur.

TLS 1.3 Inspection

Hızlı ve etkili bir TSL/SSL denetim özelliği sayesinde istenmeyen web sitesi ve uygulama trafiğini analiz ederek oluşabilecek veri sızıntılarına karşı önlem alır. Ayrıca güvenlik duvarı arayüzündeki basit kural oluşturma özelliği ile de daha hızlı aksiyon almanızı sağlar.

Synchronized Security

Benzersiz Sophos Security Heartbeat ile Sophos uç noktaları arasında telemetri ve sağlık durumu, güvenlik duvarınız ve uç nokta sağlığını güvenlik duvarına entegre eder erişimi kontrol etmek ve güvenliği ihlal edilmiş sistemleri izole etmek için kuralları tek noktadan yönetmenizi sağlar.

Synchronized Application Control

Sophos senkronize uygulama kontrol özelliği ile son kullanıcı cihazlarında kullanılan uygulama trafiğini tanımlar, sınıflandırır ve kontol eder. Uygulamar üzerinden alınan ve gönderilen şifreli HTTP ve HTTPS isteklerini de tanımlama yeteneğine sahip olan Sophos uygulama kontrolü sayesinde bilinmeyen tüm trafiği takip etmeniz mümkündür.

Xstream Fastpath özelliği sayesinde hem uygulama hızlandırma hem de SD-WAN trafiğinizi denetleyerek güvenilir ve üstün performans ile bağlantı yapmanız sağlar.

Sophos Xstream Protection en zorlu ağlara bile güç sağlamak için ihtiyacınız olan performans ve gücü seçtiğiniz XGS Serisi modeliyle birlikte sunar.

 • Networking and SD-WAN : Kablosuz, SD-WAN ve uygulamaya duyarlı yönlendirme, trafik şekillendirme.
 • Protection and Performance : Xstream mimarisi sayesinde FastPath, TLS 1.3 denetimi, derin paket denetimi, ağ koruması ve performans.
 • SD-WAN and VPN : Xstream SD-WAN, IPsec/SSL ve site to site vpn özelliğini yapılandırma ve sınırsız bağlantı özelliği.
 • Reporting : Sophos Central bulut raporlaması (yedi günlük veri saklama).

Temel özelliklerinin yanı sıra extra bir çok özellik ile bütünleşik güvenlik sağlayan Sophos Firewall Xstream serisi güvenlik duvarı sayesinde hem şube hem de merkez ağ yapınızda ileri seviye güvenlik sağlayabilirsiniz.

sophos firewall modules

Kurumsal olduğu gibi bireysel güvenlik çözümleri sayesinde son kullanıcı cihazları için geliştirilen lisanslama seçenekleri sayesinde yapınıza uygun özelliklere ait güvenlik paketini seçme şansınız da bulunmaktadır.

Sophos Central ürünlerinizi yönetmek için geliştirilmiş olan bulut platformu üzerinden tüm ürünlerinizi yeniden kurabilir, izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Bu özelliklerin yanı sıra tüm yedekleme işlemlerini ve yazılım güncellemelerini de yapabilirsiniz. Sophos Central üzerinde ki gelişmiş raporlama özelliği sayesinde yeni rapor şablonları oluşturabildiğiniz gibi mevcut rapor şablonlarınıda kullanma şansınız bulunmaktadır.

 • sophos firewall centralTüm güvenlik duvarlarınızı, durumlarını ve kullanımlarını görün.
 • Aktif tehditleri ve güvenlik uyarılarını görün.
 • SD-WAN VPN ve SD-RED cihaz durumunu alın.
 • Politika ihlallerini, riskli uygulamaları ve etkinlikleri görüntüleyin.
 • Diğer tüm Sophos ürünlerinizin durumunu öğrenin.
 • Politikaları ve ayarları senkronize etmek için güvenlik duvarlarınızı gruplara atayın.
 • Güvenlik duvarı yapılandırma yedeklerinizi güvenlik için bulutta saklayın.
 • Yalnızca birkaç tıklamayla aygıt yazılımı güncellemelerini kolayca uygulayın.
 • Ağınızdaki değişiklikleri gerçek zamanlı olarak denetleyin ve izleyin.
 • Yeni güvenlik duvarlarını, dokunmadan uzak konumlara zahmetsizce dağıtın.
 • Sadece birkaç tıklamayla çok noktalı bir SD-WAN VPN yer paylaşımı ağı kurun.

 

Cihaz, Lisans, Fiyatlandırma ve Destek için  [email protected] adresine mail atabilir veya 0850 308 0025 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

MENÜYÜ KAPAT