Palo Alto Cortex

 Palo Alto Cortex ile Yapay zeka ve otomasyonun gücünden yararlanın !

palo alto korteks

 

 

 

SOC için yapay zeka destekli ve entegre güvenlik çözümleri.

  • Tüm güvenlik aktiviteleri için tek merkezden daha hızlı inceleme ve müdahale.
  • Manuel görevleri otomatikleştirerek zamandan tasarruf.
  • Tehditleri doğru bir şekilde tespit etmek için ağ, uç nokta, bulut ve kimlik verilerini bir araya getirir.
  • Herkese açık tüm varlıklarınız için tek bir gerçek kaynağı ve bulguları diğer araçlarla senkronize eder.
  • Yüzlerce kullanıma hazır entegrasyonla  BT ve güvenlik araçlarınızın birlikte iyi çalıştırır.

 

 

 

Kurumları sınıfının en iyisi algılama, inceleme, otomasyon ve yanıt verme özellikleriyle güçlendirir.

Palo Alto Cortex ™ Data Lake, XSoar, XSiam Cortex XDR, Prisma Erişimi ve Yeni Nesil Güvenlik Duvarları dahil olmak üzere Palo Alto Networks çözümlerini etkinleştirmek için, kurumunuzun güvenlik verilerini toplamanızı, dönüştürmenizi ve entegre etmenizi sağlar.

 

AutoFocus

Tehdit İstihbaratı
AutoFocus ™ tehdit istihbaratı hizmeti, yüksek güvenlik duvarı tehdidi istihbaratından oluşan, kaynaklara anında erişim sağlar. Sektörün en büyük ağ, uç nokta ve bulut istihbarat kaynaklarından, tüm dünyadaki saldırılara ilişkin benzersiz ön görüler elde edebilirsiniz. Her tehdit, dünyaca ünlü Unite 42 tehdit araştırmacılarının yorumları ile zenginleştirilir. Bu sayede, analistleriniz, önemli ölçüde zamandan tasarruf sağlar.

 

 

 

 

Palo Alto Cortex XDR

Genişletilmiş Tespit ve Yanıt
Cortex XDR ™, karmaşıklığı ortadan kaldırmak ve tehditlere odaklanmak için, güvenlik operasyonlarınızı güçlendirir. Cortex XDR çözümü, ağ ve bulut verileriyle saldırıları nasıl tespit edebileceğinizi yeniden kurgular. Cortex XDR, davranış analizi ve makine öğrenimi ile, verileri analiz ederek tehditleri doğru şekilde tanımlar. Her vakanın tam görüntüsünü çeker ve temel nedeni ortaya çıkararak tehditleri öncekinden 8 kat daha hızlı araştırmanıza imkan tanır. Buna ek olarak, uyarı önceliklendirmesi, tehdit avlama, zaman tasarrufu sağlayarak, kolay ve kullanıcı dostu bir güvenlik operasyon deneyimi sunar.

 

 

 

 

Palo Alto Cortex XSOAR

Genişletilmiş Güvenlik Düzenleme, Otomasyon ve Yanıt (XSOAR)
Cortex ™ XSOAR, sektörün genişletilmiş güvenlik düzenleme, otomasyon ve yanıt (SOAR) platformuyla SOC verimliliğini güçlendirir. Siber Güvenlik ekipleri, vaka yönetimi, otomasyon, gerçek zamanlı işbirliği ve tehdit istihbaratı yönetimine yönelik kapsamlı bir şekilde operasyonlarını takip edebilir. Cortex XSOAR sayesinde, ekipler, tüm kaynaklardaki uyarıları yönetebilir, herhangi bir işlemi standart hale getirebilir, tehdit istihbaratı üzerine aksiyon alabilir ve her güvenlik kullanım durumu için yanıtı otomatikleştirebilir, bu da %90 daha hızlı yanıt süreleri ve insan müdahalesi gerektiren uyarılarda %95 azalma sağlar.

 

Bilgi ve Destek için  [email protected] adresine mail atabilir veya 0850 308 0025 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

MENÜYÜ KAPAT