Sophos E-Mail Gateway

Yapay zeka tabanlı yeni nesil E-Mail Güvenliği ile istenmeyen e-postalara karşı tam koruma !

Kurum  ve kuruluşların en önemli iletişim araçlarından birisi de e-postalardır. Hızla gelişen e-posta tehditleri listesinin en başında gelen ransomware (fidye virüsü) saldırılarına karşıda gerekli önlemlerin alınması gerektiği gibi farklı saldırı senaryoları içinde tedbirler alınması gerekmektedir. Saldırganlar e-postalar ile sisteme sızdıkları gibi veri şifreleme ve fidye talep etme yöntemleri kullanır.

Sophos tarafından geliştirilen E-Mail Gateway ürünü e-posta şifreleme, DLP, istenmeyen posta ve tehdit engelleme hizmetlerini bir arada sunar, güvenlik önlemlerinizi üst seviyeye çıkararak giden ve gelen e-posta trafiğini denetler.

Sophos E-Mail Gateway ile spam ve oltalama saldırılarını %90+ oranında durdurun.

Intercept X ile aynı yapay zeka teknolojisini kullanan Sophos Email Sandstorm sandboxing teknolojisinde yerleşik olarak kullanır.Derin öğrenme, tehdit ve kötü amaçlı yazılım içeren şüpheli ekleri tespit eder. Belgelere gömülü üst düzey tehditler de dahil olmak üzere fidye yazılımlarını Sophos Sandstorm ile engeller.

Sophos E-Mail Gateway

Suçlular, çalışanları kendi dolandırıcılıklarına kanmaları için kandırmak için genellikle bir kuruluştaki veya tanınmış markalardaki kilit kişileri taklit eder. Sophos E-Mail Gateway, bu hedeflenen kimliğe bürünme ve Kurumsal E-posta saldırılarını engellemek için gelişmiş Doğal Dil İşleme (NLP) makine öğrenimini kullanır.

Ek koruma için Sophos Email, bir kuruluştaki kimliğe bürünme olasılığı en yüksek olan kişileri otomatik olarak belirlemek için AD Sync ile entegre olan bir kurulum asistanı da içerir. Tüm gelen postaları, bu kullanıcılarla ilişkili görünen ad varyasyonları için tarar ve kimlik avı sahtekarlarına karşı korumayı daha da artırır.

Sophos E-Mail Gateway

Oltalama Saldırılarını Engelleyin

Sophos Email, SPF, DKIM ve DMARC kimlik doğrulama tekniklerini ve e-posta başlığı anormallik analizini kullanarak marka sahtekarlığı ve kimliğe bürünme girişimleri gibi önemli kimlik avı göstergeleri için tüm gelen iletileri gerçek zamanlı olarak tarar. Kimlik avı e-postalarını kullanıcılarınıza ulaşmadan önce tespit eder ve engeller.

Bilinmeyen Saldırıları Engelleyin

Kimlik avının tehlikesi, e-postanın kendisi değil, insanları ne yapmaya zorladığıdır. Kimlik avı e-postaları genellikle kötü amaçlı bağlantılar içerir ve kötü amaçlı yazılım saldırganları sizi etkinleştirmeniz için kandırmaya çalışır. Sophos E-posta Tıklama Zamanı URL’si yeniden yazma işlemi, kullanıcıları risklere karşı uyarmak veya engellemek için tıklandığında tüm URL’leri analiz ederken, Sophos bulut sanal alanı çok katmanlı analiz ve son teknoloji makine öğrenimi modellerini kullanarak tüm dosyaları doğru bir şekilde analiz eder. En son sıfır gün ve bilinmeyen kötü amaçlı yazılım tehditlerinin ve PUA’nın dakikalar içinde engellenmesini sağlar.

Şifreleme ve Kimlik Doğrulama

Gönderici kimliğini S/MIME ile doğrulamak için iletileri şifreleyin ve bir dijital imza ekleyin veya TLS şifreleme, ek ve mesaj şifreleme (PDF ve Office) veya eklenti tam web portalı şifrelemesi dahil olmak üzere özelleştirilebilir şifreleme seçenekleri arasından seçim yapmanıza olanak sağlar.

Veri Kaybını Önleyin

Tüm e-postalarda ve eklerde finansal bilgilerin, gizli içeriklerin, sağlık bilgilerinin ve PII’nin keşfedilmesiyle hassas bilgilerin korunmasını sağlamak için gruplar ve bireysel kullanıcılar için çok kurallı DLP ilkeleri oluşturabilirsiniz.

Kötü Davranışı Engelleme

Sophos’un bulut sanal alanı, fidye yazılımlarını ve diğer kötü amaçlı yazılım biçimlerini engellemek için tüm dosya işlemlerini, dosya etkinliğini, kayıt defteri etkinliğini ve ağ bağlantılarını analiz eder.

Tüm Sophos ürünlerinde olduğu gibi Sophos E-Mail Gateway ürününüde merkezi yönetim paneli sayesinde yönetebilir oluşacak risklere karşı gelişmiş savunma kuralları tanımlayabilirsiniz.

Fiziksel, sanal veya bulut tabanlı seçenekleri ile size en uygun ürünü ve lisanslama modelini seçebilirsiniz.

Cihaz, Lisans, Fiyatlandırma ve Destek için  [email protected] adresine mail atabilir veya 0850 308 0025 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

MENÜYÜ KAPAT